Apgailestaujame, tačiau pasiekus konferencijos dalyvių limitą, norime informuoti, kad registraciją stabdome.
Tiems, kurie nespėjote užsiregistruoti tikimės, kad sėkmingai startavus suorganizuosime dar ne vieną socialinę konferenciją.

Kviečiame lapkričio 16 dieną 8.30 val. Į Vilniaus arkivyskupijos Carito ir Mykolo Romerio universiteto organizuojamą konferenciją socialinio lauko praktikams.

Konferencija organizuojama siekiant sukurti erdvę socialinio darbo lauko specialistams susitikti, mokytis ir dalintis patirtimi, įkvėpti atpažinti kūrybiškumo potencialą socialiniame darbe, ieškoti nestandartinių sprendimų socialinio darbo situacijose, stiprinti tarpusavio ryšius socialinių iššūkių akivaizdoje.

Kviečiame registruotis į konferenciją čia: https://forms.office.com/e/XRzTACuwWG

Šiais metais konferencijoje kviesime dėmesį atkreipti į kūrybiškumo ir tinklaveikos reikšmę teikiant socialinę pagalbą. Specialistai, dirbantys tiesiogiai socialiniame lauke, bei Mykolo Romerio universiteto mokslininkės dalinsis žiniomis, įžvalgomis ir patirtimi, sukaupta dirbant tiriamąjį darbą ar dirbant su įvairiomis visuomenės grupėmis, žvelgiant per kūrybiškumo ar tinklaveikos prizmę. Neformaliose konferencijos erdvėse kviesime socialinio lauko darbuotojus susitikti kolegas ir kurti naujus ryšius.

Dalyvio mokestis – 10 Eur.

Jį pervesti galite į Vilniaus arkivyskupijos Carito banko sąskaitą.
Sąsk. nr.: LT38 7044 0600 0103 2173 (SEB bankas)
Paskirtyje įrašykite: V. Pavardė, dalyvio mokestis

Dalyvavusiems bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.