Kavinė mokymų centras „Agapė”

J. Matulaičio a. 3, Vilnius
8 699 31 823
loreta@vilnius.caritas.lt
www.kavineagape.lt

Vieta, skirta susitikimams. Visuomet esate laukiami ir skaniai pavalgyti, ir sutikti seniai matytą draugą, kaimyną, gerą pažįstamą arba susipažinti su nauju bendruomenės nariu, o gal užkalbinti nepažįstamąjį, kuris dažnai laikomas kitokiu.

Kasdien Jūsų laukiame su skaniais dienos pietumis, o sekmadieniais, po šv. Mišių, – su ypatinga, nuoširdžiam bendravimui užplikyta kava ar arbata.

Rengiame viešojo maitinimo organizatorių, kulinarų, konditerių, padavėjų mokymus asmenims, kurie dėl įvairių priežasčių ilgą laiką negali susirasti darbo. Tai galimybė atgauti prarastus darbo įgūdžius, pasitikėjimą savimi, gauti profesionalų pagalbą ir palaikymą.

Žvakių dirbtuvės

M. K. Paco g. 4, Vilnius
8 646 67 942

Darbo vieta, kurioje įgyti socialiniai ir darbo įgūdžiai atveria galimybes žmonėms integruotis į darbo rinką, praverčia profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Žvakių dirbtuvėse gaminame rankų darbo lietas žvakes. Įvairių formų ir dydžių.  Visų tipų bažnytines žvakes (altorines, paschalus ir kt.),  interjerui papuošti skirtas žvakes, galime pagaminti žvakes su Jūsų įmonės logotipu.