Kavinė „Agapė”

J. Matulaičio a. 3, Vilnius
8 699 31823
dominika.dzemydiene@vilnius.caritas.lt
www.kavineagape.lt

Vieta, skirta susitikimams. Visuomet esate laukiami ir skaniai pavalgyti, ir sutikti seniai matytą draugą, kaimyną, gerą pažįstamą arba susipažinti su nauju bendruomenės nariu, o gal užkalbinti nepažįstamąjį, kuris dažnai laikomas kitokiu.

Kasdien Jūsų laukiame su skaniais dienos pietumis, o sekmadieniais, po šv. Mišių, – su ypatinga, nuoširdžiam bendravimui užplikyta kava ar arbata.

Rengiame viešojo maitinimo organizatorių, kulinarų, konditerių, padavėjų mokymus asmenims, kurie dėl įvairių priežasčių ilgą laiką negali susirasti darbo. Tai galimybė atgauti prarastus darbo įgūdžius, pasitikėjimą savimi, gauti profesionalų pagalbą ir palaikymą.

Žvakių dirbtuvės

M. K. Paco g. 4, Vilnius
8 601 56 612
zvakes@vilnius.caritas.lt
www.zvakiudirbtuves.lt
I-V 9.00–13.00

Žvakių dirbtuvės – tai socialinis verslas, veikiantis daugiau nei 15 metų. Kuriame darbo vietas esantiems socialinėje rizikoje ir norintiems ugdytis darbo įgūdžius. Mokome prisiimti atsakomybę už save ir šalia esantį ir padedame sugrįžti į veiklią visuomenę.

Laikinojo darbo metu žvakių dirbtuvėse susipažįstama su priemonėmis, kurios yra reikalingos žvakių gamybai, išmokstama gaminti žvakes, ugdomi bendravimo, bendradarbiavimo, laiko planavimo, darbo ir asmeniniai įgūdžiai.

Kiekvienas esame vertingas ir svarbus! Kiekvienas esame vertas sulaukti dar vienos progos keltis, keistis ir judėti į priekį, augti ne pavieniui, o bendradarbiaujant su visuomene.