Mūsų centruose žmonės maitinami, gali pasirinkti drabužių ir avalynės, jiems teikiama socialinė, psichologinė ir teisinė pagalba, kuri yra būtina siekiant išsivaduoti iš skurdo.

Socialinė tarnyba

M. K. Paco g. 4, Vilnius
(8 5) 261 0561
8 655 02 288
socialinetarnyba@vilnius.caritas.lt
www.socialinetarnyba.lt
I – V 9.00 – 17 val.

 

Susitinka kelios žmonių grupės: aukotojai, kurie dovanoja drabužius, avalynę, baldus, savanoriai, kurie padeda gautą paramą sutvarkyti, ir stokojantys, kuriems šiuo metu reikalingas palaikymas ir pagalba. Padedame žmonėms, patekusiems į krizines situacijas: darbo praradimas, gaisras, benamystė, priklausomybės ir kt. Parama dalijamės ir su kitomis organizacijomis, kurios taip pat dirba su sunkumus patiriančiais asmenimis. Visada džiaugiamės, kai mūsų parama reikalinga tik ribotą laiką, tol, kol šeima ar asmuo pats gali pasirūpinti savimi.

Mes kviečiame dovanoti tvarkingus, švarius ir sezoną atitinkančius rūbus bei daiktus, tinkamus naudojimui. Svarbu dalytis tuo, kas gali būti reikalinga kitam, o ne tuo, kuo norim atsikratyti.

Socialinis centras „Betanija”

M. K. Paco g. 4, Vilnius
8 602 74 234
betanija@vilnius.caritas.lt
I–V 9.00–19.00
I–V 9.00–17.00 (07.01 – 10.01)

„Betanijos“ misija – visiems atviri bendrystės namai, kuriuose priimamas asmens trapumas ir kiekvienas kviečiamas į Gyvenimą.

„Betanija“ – tai susitikimo vieta. Moksleiviai ir studentai, įmonių ir organizacijų darbuotojai, bendruomenių ir judėjimų nariai pasirenka „Betaniją“ kaip erdvę, kurioje atsiveria galimybė pažinti ir įprasminti save, parodyti solidarumą su kitu asmeniu ir įveikti stereotipus vargstančiųjų atžvilgiu. Maisto gaminimas ir pateikimas, kūrybinės dirbtuvės, ugdomasis užimtumas – tai savanorių vykdomos veiklos, per kurias patirta bendrystė padeda centro lankytojams pradėti ilgą atsitiesimo kelią.

Stokojantys asmenys gauna ne tik pagalbos maistu ir higienos centro paslaugas, bet ir turi galimybę kreiptis į centre dirbančią socialinę darbuotoją rūpimais antstolių, socialinės išmokos, būsto, darbo paieškos ar kitais klausimais. Nors ir nedidelis, bet didelės meilės vedamas mūsų centro kolektyvas laukia kiekvieno, kuriam reikia pagalbos.