Bendruomenė „Aš Esu”

Šv. Stepono g. 37, Vilnius
8 699 68 409
kestutis.dvareckas@asesubendruomene.lt
www.asesubendruomene.lt

Veikla apima reabilitacijos, reintegracijos, pagalbos artimiesiems ir visuomenės jautrinimo programas. Bendruomenėje nuolat gyvena nuo 18 iki 22 asmenų, priklausomų nuo alkoholio, narkotikų, azartinių lošimų. Čia dirba kompleksinę pagalbą priklausomiems asmenims ir jų artimiesiems suteikti galinti sielovadininkų, psichiatrų, psichologų, socialinių darbuotojų, socialinių darbuotojų padėjėjų ir savanorių komanda. Mūsų specialistai priklausomus asmenis ir jų artimuosius konsultuoja ir individualiai.

Priklausomų asmenų artimuosius kviečiame į kassavaitinę atvirą psichologinės paramos grupę, taip pat reguliariai vyksta uždara psichoedukacinė grupė.

Svarbi bendruomenės veiklų dalis, kuria siekiama skleisti žinią apie pagalbos priklausomiems asmenims ir jų artimiesiems galimybes bei mažinti stigmatizuojantį visuomenės požiūrį į priklausomybės ligą, skirta darbui su Lietuvos parapijų bendruomenėmis.

Bendruomenės tapatumas yra paremtas krikščionybės mokymu, kuris yra svarbi gyvenimo bendruomenėje dalis, tačiau esame atviri visiems, paliestiems priklausomybės ligų ir ieškantiems pagalbos, nepaisant religinių pažiūrų.