Krautuvėlė

„Susigrąžinti gyvenimą. Vilniaus arkivyskupijos Carito žmonių istorijos“

20.00 

Leidinio tekstuose drąsiai ir atvirai prabyla žmonės, kuriems Vilniaus arkivyskupijos Caritas tapo atrama naujam gyvenimui, o jų pasakojimus papildo Carito darbuotojų bei savanorių istorijos.

Įsigydami šį leidinį, prisidedate prie Carito misijos padėti ieškantiems namų, bendrystės, patiriantiems vienišumą, nepriteklių ar ligą.

Kategorija:

Aprašymas

Leidinį sudaro 14 istorijų, skirtų pristatyti Vilniaus arkivyskupijos Carito padalinių ir programų veiklai bei parapijose teikiamai pagalbai. Apie tai pasakoja pagalbą teikiantys ir jos sulaukę žmonės, kartu atskleisdami skaudžias savo patirtis ir vingiuotą kelią naujo gyvenimo link.

Priklausomybę nuo narkotikų įveikęs jaunuolis Linas; jauna mama Deimantė, susigrąžinusi paimtą sūnų; viename Carito padalinių dirbanti Lolita, kuri atskirtį patiriantiems žmonėms padeda įgyti profesiją ir darbo įgūdžių; prekybos žmonėmis aukoms padedanti Angelė, kuri sako: kartais liekame vieninteliai, kurie žmogaus neteisia; buvęs savanoris, o dabar Nuteistųjų konsultavimo centro teisininkas Andrius, padedantis kabintis į gyvenimą grįžusiems iš įkalinimo įstaigų. Tai tik dalis istorijų, kurios yra Vilniaus arkivyskupijos Carito kasdienybė.

Kviečiame ir jus tapti Vilniaus arkivyskupijos Carito teikiamos pagalbos dalininkais. Visi už parduotus leidinius gauti pinigai bus skiriami čia besikreipiančiųjų reikmėms. Labai dėkojame už paramą šiai misijai.

Autorius: Vytautas Raškauskas
Leidėjas: Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“
Leidimo metai: 2021
Puslapių skaičius: 140
Spaustuvė: „Spaudos praktika“
Formatas: 19,5×24,5×1,2 cm