Dėl paskelbto karantino Lietuvoje keičiasi darbo tvarka Vilniaus arkivyskupijos Carite.

Vaikų dienos centruose darbuotojai su vaikais ir tėvais bendrauja nuotoliniu būdu, esant būtinybei vyksta individualūs susitikimai su vaikais. Šeimoms teikiame pagalbą maisto produktais.

Socialinės pagalbos ir integracijos centre „Betanija“ 3 kartus per savaitę (pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais), ribodami kontaktą su pagalbos gavėjais ir laikydamiesi visų būtinųjų saugojimosi nuo virusų priemonių, teikiame maistą išsinešimui bei asmens higienos paslaugas. Taip pat pasitelkiant savanorius pristatome maistą į namus asmenims, kuriems dėl amžiaus, negalios ar kitų priežasčių kyla rizika keliauti viešuoju transportu ir atsiimti maistą savarankiškai.

Socialinėje tarnyboje drabužių ir daiktų nepriimame ir nedalijame, išskyrus būtinuosius atvejus: tuomet pagalbą drabužiais ir avalyne teikiame iš turimos paramos. Esant poreikiui teikiame nuotolines konsultacijas telefonu: 8 6 550 2288.

Alternatyvaus mokymosi centre jaunimui, „Aš esu“ bendruomenėje, Laikinuosiuose namuose, Motinos ir vaiko namuose gyvename laikydamiesi visų būtinųjų saugojimosi priemonių.

Nuteistųjų konsultavimo centre vyksta individualūs susitikimai.

Užsieniečių integracijos programos ir Pagalbos patyrusiems smurtą ir prekybos žmonėmis aukoms programos darbuotojai emocinę pagalbą ir konsultacijas taip pat teikia nuotoliniu būdu, arba laikantis visų saugumo reikalavimų individualiai.

Esant būtinybei, esame pasiruošę pristatyti maistą į namus vienišiems seneliams.

Jeigu Jums reikia pagalbos arba žinote, kad pagalbos reikia kitiems, kreipkitės (8 5) 261 1014, padedame@vilnius.caritas.lt