Užsieniečių integracijos programa ieško socialinės integracijos koordinatoriaus

Paskelbta: 2018-05-09 14:05.

Užsieniečių integracijos programos komanda ieško socialinės integracijos koordinatoriaus!

UIP

Socialinis centras "Betanija" ieško socialinio darbuotojo

Paskelbta: 2018-04-25 11:02.

SOCIALINIS DARBUOTOJAS

Betanija Sd jpg

Kviečiame skaityti mūsų Velykinį dienoraštį

Paskelbta: 2018-04-20 13:10.

Velykinis dienoraštis jau čia!

dienorastis-tit

„Pasninko dėžės“ akcija parapijose

Paskelbta: 2018-01-24 15:26.

Pasninko_dėžės_akcija_1.jpg

VA Caritas kviečia parapijas į gavėnios „Pasninko dėžės“ akciją

Vilniaus arkivyskupijos parapijas kviečiame įsijungti į „Pasninko dėžės“ akciją, kurios tikslas kviesti parapijiečius apjungti maldą, pasninką ir išmaldą, sekmadienį savo parapijoje aukojant konkrečiam tikslui – pagelbėti stokojantiems. Kiekviena parapija yra laisva pati apsispręsti, kam nori padėti. VA Caritas gali patarti, kam kokia pagalba yra reikalinga.
Akciją primena bažnyčiose stovinčios dėžės maistui ar reikalingiems daiktams rinkti ar mažos pinigų dėžutės, kabantys plakatai. VA Caritas koordinuoja šios akcijos organizavimą ir yra pasiruošęs padėti visiems norintiems į ją įsijungti.
Jei norite prisidėti prie šios akcijos organizavimo savo parapijoje, prašome iki vasario 5 dienos susisiekti su VA Caritas, kontaktais tel. 865285903 , el.p. parapijos@vilnius.caritas.lt