Vaikų dienos centras "Vilties angelas"

Odminių g. 12, LT-01122 Vilnius
Vadovė ses. Jolita
Tel. 8 5 2621519, 8 685 81088
El. p. vilties.angelas@centras.lt
A/s LT73 7044 0600 0578 6483, AB SEB bankas

Vilties angelo renginiai

"Vilties angelo" jaunimas Zakopanės kalnuose

Dar niekada nebuvau kalnuose...

 

Vaikų dienos centro „Vilties angelas“ vadovai pasiūlė nuvykti į Zakopanę, į kalnus. Mano kelionės draugai arba nebuvo buvę kalnuose, arba buvę labai seniai. Taigi, laukėme tos dienos, kai 7 valandą ryto susirinkę „Carito“ kiemelyje sėdome į automobilį...

"Vilties angelo" paauglių kelionė į Latviją

Noriu pasidalinti įspūdžiais iš nuostabios „Vilties angelo“ paauglių šios vasaros kelionės po Latviją. Mūsų tikslas buvo susipažinti su nauja šalimi, gėrėtis ir džiaugtis Baltijos jūra, patirti Dievą, sustiprinti tarpusavio draugystę, gerai praleisti laiką. Aplankėme Bauską, Pilsrundalę, Siguldą, Rygą, Jūrmalą, Ventspilį, Liepoją.

"Vilties angelo" vaikų vasaros stovykla

Vaikų dienos centro „Vilties angelas“ vasara buvo graži, pilna auginančių patirčių ir vedanti į didesnį pažinimą. Birželio mėnesį su 4 - 12 metų vaikais du kartus stovyklavome Saldutiškyje. Liepos mėnesį turėjome 7 - 12 metų vaikų didžiąją stovykla Molėtų rajone, paaugliai 7 dienas keliavo po Latviją ir Lietuvos pajūriu, o jaunimo grupė kopė į Lenkijos kalnus, aplankė Krokuvą ir Aušvicą. Rugpjūčio mėnesį keletas paauglių ir jaunuolių kartu su šv. Jonų parapija važiavo į Taize kaimelį Prancūzijoje.

O mes - vaikai!

It per kokią reklaminę akciją gandas apie Vaikų dienos centro „Vilties Angelas“ šventę bent savaitę kurstė fantazijas. Tarytum per tarpukarį buvo suburtas komitetas. Tik ne nukentėjusiems nuo karo šelpti, o dienos centro lapkričio mėnesio šventei organizuoti. Savanoriai, kaip paaiškėjo vėliau, būrėsi ne veltui – įvykis tapo tikra sensacija, bet apie viską detaliau.

Ir atėjo rudenėlis...

Pačioje spalio mėnesio pradžioje „Vilties angelo“ vaikai, paaugliai, tėveliai, savanoriai ir darbuotojai buvo pakviesti į tradicinę rudens šventę. Šįkart ji buvo kiek neįprasta, mat vienu metu vyko keli konkursai – gražiausių vaikų darbelių apdovanojimai, skaniausio deserto, kurį paruošti buvo pakviesti savanoriai...

Vilties angelo vasara!

Kaip puikiai mes praleidome 2011 metų vasarą visus kviečiame pažiūrėti štai čia!

O kaip norėčiau kasdien priminti sau, jog turiu dalintis, kad dalis manęs turi būti paaukota tarnaujant ir padedant daugybei mažų vaikų, kurių ateitis miglota, kurie kenčia ir dreba tamsoje, kurių balsų niekas negirdi, kurių košmarai pasirodo dieną ir kurių pabaisos yra tikros... (pagal J. Velasco)